זר מתוק לחג

תקופת החגים בכלל, וראש השנה בפרט, מהווים זמן בשנה בו רבים מאיתנו חשים בצורך לקנות משהו קטן ונחמד לכמה אנשים שקרובים אלינו, משפחה קרובה ומורחבת, חברים טובים וכד'. כאשר אנו מעוניינים לעשות מחווה נחמדה כלשהי לקראת השנה החדשה למספר אנשים, ולא לרכז את כל תשומת הלב (והכסף) שלנו על מתנה לאדם אחד בלבד, כדאי שנמצא משהו שיתאים לכולם, שלא יהיה יקר יתר על המידה ושקל לרכוש ולשלוח אותו לכל אותם אנשים שחשוב לנו לשמח. פיתרון מושלם לצורך זה הוא הזר המתוק.

זר מתוק

זר מתוק לילדים, מבוגרים וגם קשישים – מחווה שתשמח את כולם

בדומה לזר הפרחים המסורתי שנהוג לשלוח עבור אירועים מיוחדים וגם לעיתים לכבוד חגים חשובים, גם הזר המתוק מהווה מתנה אלגנטית וסימבולית. מדובר כאמור בזר צבעוני אשר מורכב משוקולדים ו/או ממתקים, ומעוצב בצורה אסתטית המושכת את העין. יתרון מרכזי של הזר המתוק הוא כי הוא אכיל, וגם טעים מאוד – כמעט כל מי שאנחנו מכירים ייהנה משוקולדים משובחים או ממתקים טעימים אחרים.

היתרון המרכזי אשר הופך את הזר המתוק למחווה האולטימטיבית לכבוד ראש השנה הוא כי הוא מתאים פחות או יותר לכולם – במקרה של ילדים מכל הגילאים, מיותר כמעט לציין כי מדובר במתנה שהם ישמחו מאוד לקבל, שכן איזה ילד לא אוהב ממתקים ושוקולדים?… גם עבור מבוגרים מכל הגילאים, ואפילו עבור קשישים מדובר במתנה אשר סיכוייה "לקלוע" לטעמם גבוהים מאוד. מרביתנו, בכל הגילאים, נהנים הן מהמחווה המתחשבת והצבעונית, והן מטעמם של המטעמים שהיא מכילה. גם עבור אנשים אשר לא כל כך אוהבים ממתקים לא בהכרח מדובר במתנה "גרועה", שכן מרבית האנשים מעוניינים בסל צבעוני ומלא בונבוניירות שיעטר את שולחן הסלון ויהווה כיבוד עבור האורחים השונים המגיעים לביקור בתקופת החג.

זר שוקולדים

מגוון זרים מתוקים למבחר ומשלוח לקראת ראש השנה

אם אתם מעוניינים לנסות את האטרקציה של זר מתוק כמחווה נעימה לראש השנה, הן עבור אנשים סביבכם והן עבור הבית שלכם, תוכלו למצוא מגוון רחב של זרים מתוקים שונים. אלו מגיעים בעיצובים ובצבעים שונים, כאלו המכילים רק סוג אחד של שוקולד וכאלו המכילים סוגים רבים של שוקולדים וממתקים, זרים מתוקים בצבעים שונים אשר עוצבו במיוחד על מנת להיות גם יפים (בנוסף לטעימים…) ועוד. מעצבי הזרים המתוקים שלנו דואגים לעצבם באופן אשר מגרה גם את העין, ולא רק את חוש הטעם. סלסלה אשר תהיה צבעונית ואסתטית, בנוסף לטעימה. בין שלל העיצובים לא יהיה לכם קשה במיוחד למצוא את העיצוב המתאים ביותר עבור מי שמיועד לקבל את הזר מכם, ועיצוב שיתאים לאווירת ראש השנה.

זר מתוק עם הרבה שוקולד

לקראת החג אתם יכולים להזמין זר מתוק אשר יגיע במשלוח ישירות אליכם הביתה (כך שתוכלו להביא אותו בעצמכם לארוחת החג), או משלוח ישיר לביתם של האנשים אשר עבורם מיועדת המתנה הזו.

משלוח
בחירת משלוח