זר ממתקים טעים

כבר נתתם לה או לו במתנה זרי פרחים בעבר, והפעם אתם רוצים לחדש, לרגש ולגוון? נסו פעם אחת לתת זר פרחים משולב בממתקים, או אולי אפילו… זר שכולו ממתקים. לזה הם בטוח לא ציפו. אולי היא כבר קיבלה בעבר זרי פרחים, אבל היא אף פעם לא קיבלה זר ממתקים מיוחד כמו זה. הוא אולי אוהב לקבל פרחים, אבל זר הממתקים הזה ירגש את כל החושים שלו, ובעיקר את חוש הטעם.

כולם מביאים פרחים, אבל אתם רוצים להיות מיוחדים? העניקו במתנה זר ממתקים שופע עד גדותיו בפינוקים מתוקים וטעימים, זר ממתקים שהוא חגיגה לעיניים וחגיגה עוד יותר גדולה לפה.

כולנו יודעם כמה חשוב לנו לפעמים, באירועים החשובים והמשמחים של החיים, להביע את הרגשות שלנו ולהראות עד כמה אנחנו אוהבים. ומה אומר אהבה יותר ממתקים? כולם אוהבים ממתקים. זר ממתקים הוא דרך חדשה, מרגשת ומקורית לשמח ולהראות לכל אחד כמה הוא מתוק וחשוב לנו.

זר ממתקים של פרחי חן

אצלנו בפרחי חן תוכלו למצוא זרי ממתקים בכל הגדלים, הצבעים והצורות, ובטווח רחב של מחירים שיתאימו לכל אחד ולכל תקציב.
זר ממתקים מתאים לכל אירוע, לכל אחת ולכל אחד. יש לנו זר ממתקים לאוהבים, זר ממתקים ליולדת, זר ממתקים ליום ההולדת, ועוד.

ניתן להזמין זר מתוקים משולב עם זר פרחים וגם זר ממתקים משולב עם בובות פרווה חמודות ומקסימות.
שלח לאישה שאתה אוהב במתנה זר ממתקים, והיא תחשוב עליך תוך כדי כל שוקולד מתוק שהיא תטעם. שלחי לגבר היחיד והמיוחד שלך זר ממתקים מפנק, והוא ישמח לקבל לשם שינוי מתנה שהיא גם יפה וגם מעשית וטעימה. שלחו לה זר ממתקים צבעוני וטעים לבית היולדות, ותעשו לה הרבה מתוק בלב. לא משנה למי תשלחו זר ממתקים שלנו, אתם יכולים להיות בטוחים שתיצרו רושם מיוחד ומתמשך.

כל זר ממתקים שיוצא מפרחי חן אל האהובים שלכם מקבל מאיתנו יחס חם ותשומת לב קפדנית לכל הפרטים הכי קטנים. לנו בפרחי חן חשוב שזר הממתקים שלכם יגיע כשהוא נראה יפה ומסודר בדיוק כמו שראיתם אותו בתמונה באתר שלנו.
כשכל אחד מאיתנו בפרחי חן מכין עבורכם זר ממתקים למשלוח, אנחנו מתייחסים אליו באותה מידה של תשומת לב והקפדה שהיינו משקיעים אם היינו שולחים אותו לאהובים שלנו. אנחנו מנוסים ומיומנים בהכנת זרי ממתקים ואתם יכולים להיות בטוחים שהם ייראו נהדרים כשהם יגיעו ליעד שלהם. שלא לדבר בכלל על כמה שהם יהיו טעימים…

אז בואו ותבחרו זר ממתקים שעושה לכם מתוק בלב. בואו ותבחרו זר ממתקים שיפתיע וירגש את המתוקה או המתוק שלכם. בחרו בקליק כאן באתר, או התקשרו אלינו ונשמח לעזור לכם.

משלוח
בחירת משלוח