זר שוקולד המתנה הכי טובה

פרחים הם אחד הדברים הכי נפלאים שיש בעולם. אבל האם יש משהו שיכול להיות יותר נפלא מפרחים? כנראה שכן… פרחים ושוקולד! או, אם אתם מעדיפים, זר שכולו שוקולדים. השילוב המושלם של מראה מקסים וטעם נפלא. זר שוקולד הוא הפתעה שהיא הרבה יותר מיוחדת מסתם פרחים, וגם הרבה יותר יפה ואלגנטית מסתם שוקולד בקופסה.

למה לשלוח זר שוקולד? כי כולם אוהבים שוקולד. בפרחי חן תוכלו למצוא זר שוקולד שיגרום לכל חובב או חובבת שוקולד ללקק את האצבעות. זר שוקולד הוא טרנד עולמי טעים, שיקי ומהנה במיוחד, ויש לטרנד הזה לא מעט אוהבים גם בארץ. איך תוכלו להיות בטוחים שזר שוקולד שתשלחו יהיה לא רק יפה כמו בתמונות, אלא גם טעים כמו שהוא נראה? זרי השוקולד שאנחנו מכינים בפרחי חן מכילים אך ורק שוקולד איכותי.

מישהו אמר שיהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה? טעות! שוקולדים הם חבריה הטובים ביותר של האישה. שלח לאישה המיוחדת שלך זר שוקולד, מתנה שהיא מצד אחד יפה ומצד שני טעימה כמו גן עדן.

חשוב לנו שזרי השוקולד שלנו יהיו טעימים לא פחות מאשר הם יפים. זר שוקולד מעוצב יהפוך את הרושם שתעשו למיוחד ולשונה מכל היתר. זר שוקולד הוא הפתעה מתוקה שכל אחד ואחת ישמחו לקבל. אם אתם לא רוצים להיות סטנדרטיים וכמו כולם, זר שוקולד הוא הבחירה המקורית ביותר והמושלמת בשבילכם. אתם יכולים לדמיין את השמחה והפתעה של מי שמקבלים משלוח לא צפוי של פרחים? אז דמיינו לכם את השמחה וההפתעה הכפולה והמכופלת שלהם כאשר יתגלה שהפרחים הם למעשה שוקולד. זר שוקולד הוא הפתעה בלתי נשכחת, שתהפוך גם אתכם לבלתי נשכחים. בפרחי חן תוכלו למצוא זר שוקולד מקסים ומעוצב בצבעים ובסגנונות שונים. זר שוקולד יכול להתאים כהפתעה מקורית ומיוחדת לכל אירוע או שמחה: זר שוקולד ליום הולדת, זר שוקולד ליום נישואין, זר שוקולד ללידה, זר שוקולד לט"ו באב, או לכל מאורע משמח אחר. זר שוקולד יהפוך כל אירוע מתוק למתוק אפילו יותר. זר שוקולד יהפוך כל שמחה לשמחה הרבה יותר.

זר שוקולד של פרחי חן

בדומה לשליחת זר פרחים, שליחת זר מתוקים הוא פתרון מושלם במקרה שאתם לא יכולים להגיע למקבל או מקבלת הזר בעצמכם, או אם אין לכם את הזמן או הגישה לסידור זרים. רוצים לתת מתנה מקורית, אבל לא יכולים לנסוע ולתת אותה בעצמכם? תנו לנו בפרחי חן לעשות עבורכם את המשלוח. ותנו לנו בפרחי חן לעשות בשבילכם גם את העבודה העדינה והמדויקת של הכנת זר שוקולד. כי פרחים ושוקולד זו המומחיות שלנו כבר 40 שנה.בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הזרים והשילובים שלנו שמכילים שוקולד. אתם מוזמנים לבחור זר שוקולד מושלם עבור האהוב או האהובה שהפכו את החיים שלכם לכל כך מתוקים.

משלוח
בחירת משלוח