טיפים לבחירת זרי כלה

בחירת זר הכלה שלך היא אחת המטלות הנחמדות והמהנות במסגרת ההכנות לחתונה, אשר כידוע יכולות להיות מעט מלחיצות ומעייפות. כאשר את בוחרת את זר הכלה שלך אין עלייך יותר מדי לחץ – את פשוט צריכה לבחור בזר שיפה בעינייך, על פי טעמך האישי (ואולי גם על פי טעמן של החברות, האמא והאחיות, אשר ישמחו לנדב דעתן בנושא…).

עם זאת, ישנן כמה נקודות קטנות שאולי כדאי לחשוב עליהן מבעוד מועד, על מנת שהכל "יישב במקום" בחתונה, וזר הפרחים יצטרף לשמלת הכלה, האיפור ושאר ההופעה, בצורה אלגנטית ומושלמת.

זר פרחים לכלה

התאמת זר הכלה לשאר מרכיבי הופעתה – זוהי כאמור אחת הנקודות החשובות בעת בחירת זר פרחים לכלה. נרצה להתאים את הזר לשאר האלמנטים המרכיבים את הופעת הכלה, דוגמת השמלה, עיצוב השיער, האיפור ואפילו ההופעה הכללית של החתן, אשר יעמוד לצד הכלה ברגעים הקריטיים בהם גם הזר "יככב". לכן, ניתן להתאים את זר הכלה לשאר ההופעה, הן בצבעי הפרחים והן בסוגם. עבור הופעה כללית מושקעת, נוצצת ומדוקדקת ביותר נרצה אולי גם זר אלגנטי ויוקרתי, בעוד שעבור מראה כלה משוחרר ו"קליל" יותר נוכל לשחק יותר עם הרכב הזר, וללכת על משהו פחות פורמאלי.

מתחשבים גם בקונספט של האירוע – בדומה להופעתה הכללית של הכלה, נרצה להתאים את זר הכלה גם לקונספט הכללי של החתונה. לדוגמה, עבור חתונה מסורתית ויוקרתית באולם אירועים נחשב סביר להניח שנרצה זר פרחים לכלה אשר ישקף את אותה אווירה – זר סטנדרטי יחסית אשר אינו חורג מגבולות הזרים הנפוצים בחתונות. עבור חתונת שישי צהריים בחוף הים או חתונה בחיק הטבע נוכל "להתפרע" יותר בבחירת הזר, וללכת אולי על משהו פחות סטנדרטי ומחייב. באופן דומה, עבור מי שעורכת חתונה קטנה, משפחתית ובלתי פורמאלית בעליל, ניתן ללכת על זר צבעוני יותר ופחות שגרתי.

זר לכלה ורוד לבן

גם הנוחות היא פקטור – גודל הזר – מלבד לפרחים המרכיבים את זר הכלה, הצבעים והסידור, נרצה גם להיות מעט פרקטיים, ולתכנן את גודל הזר בהתאם לשיקולי נוחיות ומראה. הכלה המודרנית לובשת עליה מספיק אביזרים, תכשיטים וכד', ולבושה בשמלה גרנדיוזית ובשאר אלמנטים עיצוביים אשר עלולים להכביד עליה, כך שבכל הנוגע לזר ניתן אולי להקל במעט מהעומס וללכת על זר קטן יחסית וקל לנשיאה. זה כמובן לא מחייב – מי שמעוניינת בזר גדול ובולט לעין יכולה כמובן ללכת על זה, זו החתונה שלה, אך כדאי לקחת בחשבון כי כשאת הולכת בדרכך לחופה את מתרגשת מאוד, וכדאי להוריד כמה סרבול שניתן מההופעה הכללית.

זר שייזרק בקלות ולמרחק  עבור כלות רבות, החלק הכי כיפי בכל הנוגע לזר הכלה הוא הרגע בו היא זורקת אותו, בתקווה שאחת החברות הטובות תתפוס אותו. לכן, וודאי כי הזר שבחרת נזרק בצורה טובה – הוא לא חייב להיות בנוי בצורה אווירודינאמית כמו טיל, אבל לפחות שייזרק בקלות יחסית, ולמרחק סביר. לא יזיק גם לעשות זריקת ניסיון לפני החתונה, כדי שלא יהיו הפתעות בזמן אמת…

משלוח
בחירת משלוח